اخبار > اعلام لینک اتصال به همایش مجازی «هنر و بیما‌ری‌های فراگیر؛ هنر / کرونا»


 
  اعلام لینک اتصال به همایش مجازی «هنر و بیما‌ری‌های فراگیر؛ هنر / کرونا»
 

 

همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر؛ هنر کرونا» به دلیل منع برگزاری تجمعات در دوران کرونا، بدون حضور مخاطبان برگزار و از طریق وبینار به صورت زنده پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکدة هنر، همایش «هنر و بیماری‌های فراگیر؛ هنر کرونا» به دلیل منع برگزاری تجمعات در دوران کرونا، بدون حضور مخاطبان برگزار و از طریق وبینار در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ 29 و 30 مهرماه سال جاری و از ساعت 15 الی 19 پخش خواهد شد. در نشست اول این همایش دکتر نعمت‌الله فاضلی دربارة «کرونا و بازاندیشی در گفتمان میراث فرهنگی و هنری»، دکتر رضا افهمی دربارة «نقش پژوهش در آگاهی‌بخشی جمعی از طریق هنر؛ مطالعة موردی: کووید 19»  و دکتر شهاب پازوکی دربارة «پرفورمنس‌های زندة فرهنگی در مواجهه با ویروس جدید کرونای 2019» به ارائه مقاله خواهند پرداخت.

    همچنین در نشست دوم این همایش دکتر بهمن نامورمطلق و پریسا علیخانی دربارة «کرونا و گذار از ابرقهرمان خیالی به قهرمانان واقعی؛ مطالعة ترامتنی پاره‌ای از آیکون‌های دیداری»، دکتر مهدی محمدزاده و مائده حسینی‌کومله دربارة «پیوست و گسست در تبلیغات پساکرونا» و عاطفه برومندان دربارة «تبیین کارکرد نوین موسیقی در دوران کرونا با بهره‌گیری از هوش مصنوعی» سخنرانی خواهند کرد.

در نشست پایانی روز اول همایش، میزگردی با عنوان «کرونا، فضای مجازی و آموزش هنر» با حضور دکتر مهدی مکی‌نژاد، دکتر سیدعلیرضا گلپایگانی، دکتر یوسف خجیر و دکتر رضا افهمی برگزار خواهد شد.

   علاقه‌مندان و مخاطبان هنری می‌توانند به منظور آگاهی از برنامة کامل سخنرانی‌ها و نشست‌های این همایش به آدرس‌های اینترنتی art.corona.honar.ac.irو aria.honar.ac.irمراجعه نموده و جهت پیوستن به این همایش مجازی از طریق آدرس‌ اینستاگرامی artacademy_irو لینک وبینار زیر اقدام نمایند.

http://webinaronline.ir/Default.aspx?PageName=JoinMeeting&Action=Autologon&&Gid=dbf5ba31-11e5-4f06-8b18-b73b6342b051

 

 

 

 

   زمان انتشار: دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - ١١:١٩ | نسخه چاپي

خروج
             

 

درباره همایش
مهلت ارسال مقالات: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹

زمان برگزاری همایش: ۲۹ و ۳۰ مهر ۱۳۹۹ 

 

 

تماس با ما
خیابان ولیعصر، بالاتر از تقاطع امام خمینی، نبش کوچه شهید حسن سخنور، پلاک ۲۹، پژوهشکده هنر
كدپستي : 1137636811
تلفن : ۹۲-۶۶۹۵۶۱۹۰
دورنگار : 66951189
رایانامه : art.corona@aria.ac.ir


پیوندها
فرهنگستان هنر
پژوهشکده هنر
دانشگاه هنر
کمیسیون ملی یونسکو
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی
دانشگاه سوره
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران
معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دانشگاه هنرهای اسلامی_ایرانی استاد محمود فرشچیان